Pomiń linki

Poznanie Cię jako modelki zaczyna się już przy naszym pierwszym kontakcie. Krótka rozmowa telefoniczna lub komunikacja poprzez Facebooka pozwoli mi poznać Twoje oczekiwania, wstępnie określić rodzaj sesji i ustalić termin.

Aby jak najlepiej przygotować sesję, poproszę Cię o uzupełnienie ankiety, która pozwoli mi dokładnie poznać Twoje potrzeby.

Jako fotograf nie potrafię traktować ludzi taśmowo, dlatego chciałbym Cię lepiej poznać w krótkiej, ale bezpośredniej rozmowie. Pozwoli to nam przełamać pierwsze lody i nawiązać nić porozumienia.

W skrócie opowiem Ci również, jak będzie przebiegała sesja, by żaden jej szczegół Cię nie zaskoczył.

Na koniec, jeśli wyrazisz taką ochotę podpiszemy umowę, która zabroni mi publikowania Twoich zdjęć i w pełni zabezpieczy Twoją prywatność.

Pierwszym etapem każdej prowadzonej przeze mnie sesji jest profesjonalne przygotowanie całej otoczki, która ma wpływ na efekt końcowy na zdjęciu.

Wspólnie wybierzemy pierwszą stylizację – na początek taką, która pozwoli Ci poczuć się dobrze w swojej skórze.

Przygotujemy też Twoje ciało, nawilżając je olejkiem i wykonamy pasujący do Twojej urody makijaż, który świetnie będzie wyglądał w obiektywie i podkreśli Twoje zalety. Zobaczysz, że w pełni przygotowana, od razu poczujesz się lepiej i pewniej.

Mógłbym powiedzieć, że przychodząc do mnie na sesję, nie musisz nic robić i wszystkim zajmę się ja.

Wybiorę odpowiednie pozy i kadry, wszystko szczegółowo pokażę i wytłumaczę, ale jestem też otwarty na Twoje pomysły.

Sesję zaczynamy od prostych portretów, byś zaznajomiła się z charakterystyką sesji i czuła swobodnie przed obiektywem, stopniowo przechodząc do bardziej skomplikowanych ujęć sylwetkowych.

Ukończenie sesji zdjęciowej to jeszcze nie koniec!

Twoje zdjęcia przygotowuję tak, by wyglądały możliwie jak najbardziej korzystnie, ale i naturalnie.

Gwarantuję Ci stosunkowo krótki termin realizacji – dobre przygotowanie się do sesji zdjęciowej znacznie skraca czas oczekiwania i pozwala na uzyskanie naprawdę spektakularnych efektów bez zbytniej ingerencji w zdjęcia.

Gotowe zdjęcia wyślę kurierem na podany przez Ciebie adres w przeciągu dwóch tygodnii. Przesyłka zostanie zapakowana w odpowiedni sposób zabezpieczając ją przed zniszczeniem.

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie?
Napisz do mnie lub zadzwoń.